web analytics

Bakırköy Kürtaj

Bakırköy Kürtaj

Bakırköy Kürtaj, çalışmalarının olabilmesi için öncelikli olarak birtakım şartlar bulunmaktadır. Bu şartların oluşmasındaki temel sebeplerden biri ülkemizde bu operasyonların sağlıklı ve olumsuz sonuçlara yol açmaması için yasalar ve tasarılar çıkarılmıştır. Kürtaj işlemi ana rahminin içerisinde salgılanan ve oluşan gebelik olayının cerrahi yöntemler kullanılarak sonlandırılması durumudur.

Bakırköy Kürtaj Fiyatları

Bireylerin istemediği ya da beklemediği gebelik herhangi bir sebepten dolayı oluşma durumu olabilmektedir. Kliniğimiz Bakırköy bölgesinde yaptığı çalışmalar ve titiz bir şekilde verdiği hizmetlerden ötürü bulunduğu her bölgede her zaman hastalarına fiziksel ve ruhsal anlamda destek olmaktadır. Bakırköy kürtaj klinikleri arasında bu sebeple en çok tercih edilen kliniklerden biridir.

Bu sebeple gebelik işlemlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını ya da kürtaj işlemlerinin yapılması için kliniğimize başvurabilir, gerekli olan bütün bilgileri alabilirsiniz.

Bakırköy Kürtaj Fiyatları, Bakırköy bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bölgede en çok tercih edilen kürtaj kliniklerinden biri haline geldik. Kürtaj fiyatları ile alakalı olarak hükümetin tasarlamış olduğu yasalar gereği ile internet üzerinden herhangi bir fiyat bilgisi tarafımızca verilememektedir. Bakırköy kürtaj kliniği olarak yasaların gerekliliklerinden ötürü gebeliğin maksimum 10. Haftasında olunması gerekmektedir.

10. Haftadan önce yapılan kürtajlar sağlık açısından bireyleri olumlu etkilemektedir. Türkiye Cumhuriyeti anayasa maddelerine göre 10. Haftadan sonra kürtaj yaptırmak yasaktır. Tedavi bebeğin anne adayının hayatını tehlikeye atıp atmadığını öğrenebilmek için kliniğimize başvurup bu durumu kontrol altına alabilirsiniz.

Kürtaj Yaptırırken Özen Gösterilmesi Gereken Temel Hususlar Nelerdir?

Kürtajın yapılma amacı bireylerin istemediği gebelikleri sonlandırmak için yaptığı cerrahi müdahalelerdir. Fakat bu durumdan ziyade kadın hastalarda ana rahmin temizlenmesi içinde kürtaj işlemi yapılabilmektedir. Kliniğimizde yapılan kürtaj işlemleri tarafımızca kayıt altına alınmaktadır. Ancak Bakırköy kliniği olarak bu bilgiler tarafımızca gizlilik esaslarına bağlı bir şekilde korunarak başka şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Kürtaj işlemlerini kliniklerimizde bulunan steril ortamlarda yapmaktayız. Fakat bunun dışında Bakırköy yakınlarında bireylerin istedikleri hastanelerde bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Kürtaj yapıldıktan 2 hafta sonrasına kadar cinsel ilişki kesinlikle yapılmamalıdır. Bunun temel sebebi ise vücut içerisindeki cinsel organların enfeksiyon kapma riskinin yüksek olmasıdır.

Kürtaj Hakkında Bilgiler