web analytics

Beykoz Kürtaj

Beykoz Kürtaj

Beykoz Kürtaj, Kürtaj işlemleri, rahmin içerisinde oluşmuş ve bireylerin istemediği gebeliğin cerrahi yöntemler kullanılarak bitirilme işlemine verilen addır. Bireylerin istemediği gebelik durumları rastgele bir sebepten dolayı oluşabilecek durumlar içinde yer verilmiştir. Kliniğimizin bünyesinde hizmet veren profesyonel uzman doktorlarımız çok deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Beykoz Kürtaj Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kliniğimizin lüzumlu yasa ve kanunlar dahilinde internet sitelerinden fiyat bilgisi verememe durumundan ötürü, Beykoz kürtaj klinikleri içinde en hijyenik ve en ustalaşmış şekilde hizmet veren kliniğimize gelmiş olarak fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gebelik ve kürtaj ile alakalı herhangi bir bilgi alabilmek için kliniğimizi istediğiniz vakit ziyaret edebilir ve gerekli olan bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Kliniğimiz bünyesinde hizmet veren personellerimiz hasta bakım uzmanlarımız ve profesyonel olarak hizmet veren doktorlarımız sektörde uzun yıllardan beridir, hizmet veren kişilerden seçilmiştir.

Beykoz kürtaj fiyat bilgilendirmesi, Hastalarımıza ruhsal anlamda verdiği desteklerden ötürü, hizmet verdiği tüm bölgelerde en fazlaca tercih edilen jinekoloji klinikleri arasında yer almaktadır. Operasyonlarımız uzman jinekolog hekimlerimiz tarafından bizzat yapılmakta lüzumlu olan bütün işlemler tertipli olarak yerine getirilmektedir.

Beykoz kürtaj klinikleri içinde en fazla tercih edilen kliniklerden biri olmamızın temel sebeplerinden biride hastalara ruhsal olarak tutumumuz ve hastalarımızın rahatsızlıklarından kolayca kurtulmasını sağlayıp, iyi hissetmelerine yardımcı olmaktır. Türkiye Büyük Millet Meclisinin kürtajlar ile alakalı olarak tasarlamış olduğu yasalar vardır. Vatanımızda son dönemlerde sık bir şekilde kürtaj ameliyatlarının yapılması ve tercih edilmesi sebebiyle bazı kısıtlamalar, sağlık açısından önemli riskleri olabildiğince azalmıştır.

Kürtaj Yapılırken Önem Verilmesi Gereken Detaylar; Ülkemizde oldukça fazla kürtaj yaptırılmasından dolayı birtakım yasalar çıkmıştır. Kliniğimizde 18 yaşını doldurup reşit olan kadınların kürtaj yaptırma hakkı yasal olarak bulunmaktadır.

Bu kişilerin kürtaj yaptırmak istemesi için bekar olmaları önemli bir şarttır. 18 yaşını dolduran ve evli olan kadınların eşlerinden izin belgesi niteliği taşıyan imzalı bir izin belgesi getirmesi kürtajın yapılması için en önemli adımlar arasında yer almaktadır. 18 yaş altında olan genç kızlar ise ailelerin izni ile bu işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Bu şartların oluşması ile Beykoz kürtaj klinikleri arasında en hijyenik kliniklerden biri olan kliniğimizde rahatça işlemleri uygulanabilir.

Kürtaj Hakkında Bilgiler