web analytics

Hamileliği Sonlandırma

Hamileliği Sonlandırma

Hamileliği Sonlandırma, Son zamanlarda kürtaj operasyonları sağlık gereksinimlerini karşılamayan ortamlarda yapıldığından dolayı beraberinde birçok sağlık sorununu getirmektedir. Hamileliği sonlandırma olarak da bilinen kürtaj operasyonu kısa bir operasyon olmakla birlikte uzman doktor eli altında herhangi bir sorun ya da risk teşkil etmeyen bir işlemdir.

Hamileliği Sonlandırma

Fakat ciddi bir operasyondur ve işlem öncesinde bir takım testler yapılması gerekmektedir. Bu testler yapılmadan ya da doğru sağlık gereksinimlerini karşılamayan bir ortamda gerçekleştirilirse eğer beraberinde sağlık sorunları kaçınılmazdır. Kliniğimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığını korumak adına en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Kliniğimizde uzman doktor kadromuzla birlikte sizlere en iyi operasyonu gerçekleştirerek herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan aynı gün içinde taburcu olmanızı sağlamaktayız.

Operasyon Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kliniğimizde bulunan son teknoloji cihazlarla takibinizi sağladıktan sonra, operasyon öncesi birden fazla test ve işlem yapmaktayız. Bunlar arasında kan sayımı, kan değerleri ve pıhtılaşma testleri yapmaktayız. Hamileliği sonlandırma operasyonu ne kadar kısa sürse de ciddi bir operasyon olduğundan dolayı,

siz değerli müşterilerimizin herhangi bir sağlık sorunu yaşamasını istemediğimizden dolayı en doğru şekilde takiplerinizi sağlamaktayız. Bu testler sonrasında operasyonunuz yaklaşık 10 dakika süreceğinden dolayı aynı gün içerisinde taburcu olarak aynı gün içerisinde evinize gidebilmektesiniz.

Operasyon Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kürtaj operasyonu uzman doktorlar eli altında herhangi bir sorun teşkil etmese de istenmeyen durumlar bazen yaşanabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin hamileliği sonlandırma operasyonundan sonra bazı sorunlarla karşı karşıya kalmamanız adına bütün önlemlerimizi almaktayız.

Kliniğimizde alanında uzman doktorlarımızla birlikte sağlık gereksinimlerini karşılayan bir ortamda operasyonunuzun gerçekleşeceğinden dolayı sorunsuz bir şekilde bu süreci atlatabilmektesiniz. Fakat herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız adına internet sitemizde bulunan iletişim

numarasından bize ulaşarak sorununuzu dile getirmeniz halinde direkt olarak soruna çözüm odaklı çalışmalar yaparak probleminizi ortadan kaldırmaktayız. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve sağlınızı korumuş olarak en kaliteli hizmeti vermiş olmaktayız.

Operasyonu düşünüyorsanız ve aklınıza takılan sorularınız varsa eğer bize ulaşarak merak ettiğiniz bütün soruları sorarak cevap alabilmektesiniz, böylelikle herhangi bir sürprizle karşılaşmadan operasyonunuzu olabilirsiniz.

Kürtaj Hakkında Bilgiler