web analytics

Kartal Kürtaj

Kartal Kürtaj

Kartal Kürtaj, Kürtajın yapılması için önce bir çeşit kurallar ve yasalar bulunmaktadır. Yalnız bu yasaların oluşmasındaki temel sebeplerden biri ülkemizde bu operasyonların sağlıklı ve olumsuz sonuçlara yol açmaması için yasalar ve tasarılar çıkarılmıştır. Kürtaj operasyonu rahim içinde salgılanan ve oluşan gebelik olayının cerrahi yöntemler kullanılarak sonlandırılması durumudur.

Kartal Kürtaj Fiyatları

Bireylerin istemediği ya da beklemediği gebelik herhangi bir sebepten dolayı oluşma durumu yaşanabilir. Kliniğimiz Kartal bölgesinde yaptığı çalışmalar ve titiz bir şekilde verdiği hizmetlerden ötürü bulunduğu her bölgede her zaman hastalarına fiziksel ve ruhsal anlamda destek olmaktadır.

Kartal kürtaj klinikleri arasında bu sebeple en çok tercih edilen kliniklerden biridir. Bu sebeple gebelik işlemlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını ya da kürtaj işlemlerinin yapılması için kliniğimize başvurabilir, gerekli olan tüm detaylar öğrenilebilmektedir.

Kürtaj Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Kürtaj temel olarak bireylerin istemediği gebelikleri sonlandırmak için yaptığı cerrahi müdahalelerdir. Ancak bu durumdan ziyade kadın hastalarda rahim bölgesinin temizlenmesi içinde kürtaj işlemi uygulanır. Kliniğimizde yapılan kürtaj işlemleri tarafımızca arşivlenmektedir.

Yalnız Kartal kürtaj kliniği olarak bu bilgiler bizim tarafımızdan gizlilik şartlarına uygun bir şekilde korunarak 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Kürtaj operasyonları, kliniklerimizde bulunan steril ortamlarda yapılmaktadır. Ancak bu durum haricinde Kartal civarında bireylerin istedikleri hastanelerde bu operasyonları başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Kürtaj yapıldıktan 15 gün sonrasına kadar cinsel ilişki kesinlikle yapılmamalıdır. Bunun temel sebebi ise vücut içerisindeki cinsel organların enfeksiyon kapma riskinin yüksek olmasından kaynaklanır.

Kartal Kürtaj Fiyatları Hakkında Bilgi

Kartal’da vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bölgede en çok tercih edilen kürtaj kliniklerinden biri haline geldik. Kürtaj fiyatları ile alakalı olarak hükümetin tasarlamış olduğu yasalar gereği ile internet üzerinden herhangi bir fiyat bilgisi tarafımızca verilememektedir.

Kartal kürtaj kliniği olarak yasaların gerekliliklerinden ötürü gebeliğin en geç 10. Haftasında olunması gerekmektedir. 10. Haftadan önce yapılmış olan kürtajlar sağlık açısından bireyleri olumlu etkilemektedir. Türkiye Cumhuriyeti anayasa maddelerine göre 10. Haftadan sonraki süreçte kürtaj yaptırmak mümkün değildir.

Kürtaj, bebeğin, anne adayının hayatını tehlikeye atıp atmadığını öğrenebilmek için kliniğimize başvurup bu rahatsızlıklar ve riskler hakkında bilgi edinilebilirler.

Kürtaj Hakkında Bilgiler