web analytics

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için üst tarafta bulunan Şimdi Arayın ya da whatsapp iletişim hatlarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Türk Tabipler Odası ve T.C. yasalarınca tıbbi operasyonların fiyatlarının internet ortamından aktarılması yasaklanmıştır. Bu nedenle uygun kürtaj fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kliniğimiz hastalara psikolojik anlamda verdiği desteklerden ötürü, hizmet verdiği bütün bölgelerde en çok tercih edilen Jinekoloji klinikleri arasında yer almaktadır. Operasyonlarımız Jinekolog Operatör Doktorlarımız tarafınca yapılmakta gerekli olan bütün işlemler düzenli olarak yerine getirilmektedir.

Kürtaj klinikleri arasında en çok kliniklerden biri olmamızın temel sebeplerinden biride hastalara psikolojik olarak tutumumuz ve hastalarımızın rahatsızlıklarından kolayca kurtulmasını sağlayıp, iyi hissetmelerini sağlamaktır. Ülkemizin kürtajlar ile alakalı olarak tasarlamış olduğu yasalar bulunmaktadır.

Ülkemizde son dönemlerde sık bir şekilde kürtaj ameliyatlarının yapılması ve tercih edilmesi sebebiyle bazı kısıtlamalar ve sağlık açısından önemli gelişmeler yaşanmıştır.

Vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bölgede en çok tercih edilen kürtaj kliniklerinden biri haline geldik. Kürtaj fiyatları ile alakalı olarak hükümetin tasarlamış olduğu yasalar gereği ile internet üzerinden herhangi bir fiyat bilgisi tarafımızca verilememektedir.

Kürtaj kliniği olarak yasaların gerekliliklerinden ötürü gebeliğin en geç 10. Haftasında olunması gerekmektedir. 10. Haftadan önce yapılmış olan kürtajlar sağlık açısından bireyleri olumlu etkilemektedir. Türkiye Cumhuriyeti anayasa maddelerine göre 10. Haftadan sonraki süreçte kürtaj yaptırmak mümkün değildir.

Kürtaj, bebeğin, anne adayının hayatını tehlikeye atıp atmadığını öğrenebilmek için kliniğimize başvurup bu rahatsızlıklar ve riskler hakkında bilgi edinilebilmektedir.

Kürtaj Hakkında Bilgiler