web analytics

Kürtaj Öncesi

Kürtaj Öncesi

Kürtaj Öncesi, Kürtaj operasyonu oldukça kısa bir operasyondur fakat ciddi bir operasyon olduğundan dolayı kürtaj öncesi birçok şeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlardan en önemlilerinden biri kürtajın yapıldığı ortamın steril olmasıdır.

Kürtaj Öncesi

Aksi takdirde operasyon sonrasında işlemin yapıldığı bireyde sağlık sorunları kaçınılmaz olur. Bunların önüne geçmek adına kliniğimizde bütün sağlık tedbirlerini alarak operasyon sonrası herhangi bir sorula karşılaşmamanız adına birçok konuda önlem almaktayız.

Operasyon sırasında da bir sorun yaşamamanız için kürtaj öncesi siz değerli müşterilerimizin önce birkaç testten geçirerek kan değerlerini ölçmekteyiz.

Bu sayede kürtaja uygun olup olmadığınıza karar vererek işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. En iyi hizmeti vermek adına yaptığımız bu çalışmalarda siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına devam ettirmekteyiz.

Kürtaj Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kürtajı düşünen bireyler için öncelikle bu ameliyatın kısa sürdüğünü fakat ciddi bir ameliyat olduğunu hatırlatmak isteriz. Kürtaj olacak bireyin, kürtaj öncesi kan ve diğer değerle alakalı birkaç test yapılmaktadır.

Ayrıca operasyonun gerçekleştirileceği bireyde kan grubu testi, kan sayımı testi ve pıhtılaşma testi yapılmaktadır. Bu nedenden dolayı kürtaj süreci ameliyattan daha uzun sürmektedir denebilir. Bunlarla birlikte bireyin seçeceği kürtaj kliniğinin sağlık gereksinimlerini karşılayabildiğinden emin olmalıdır.

Aksi takdirde birden fazla sağlık sorunu ile karşılaşılabilmektedir. Kliniğimizde bulunan özel cihazlar ve uzman doktor kadromuzla bu hizmet size en üst seviye kalitede sunmaktayız. Aklınıza takılabilecek her türlü konuda bize danışarak bilgi alabilmektesiniz.

Kürtaj Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kürtaj operasyonu çok kısa bir işlem olduğundan dolayı uzman bir doktorun elinde risksiz teşkil etmez. Fakat alanında uzman olmayan rastgele bir kişi yapmaya kalkışırsa ya da sağlık gereksinimlerini karşılamayan bir ortamda gerçekleştiriliyorsa eğer, bunlarla birlikte oluşabilecek sorunları da göz ardı etmemeniz gerekiyor.

Çünkü ciddi bir operasyon olduğundan dolayı ne kadar kısa sürse de önemlerin alınmamasıyla birlikte sağlık sorunları ulaşabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kliniğimizde sizleri beklemekteyiz.

Kürtaj da dikkat edilmesi gerekenlerle birlikte kürtaj sırasında ve sonrasında da dikkat edilmelidir. Eğer birey üzerinde bir sağlık sorunu oluşması durumunda önüne geçmek adına çalışmalar başlatmaktayız.

Kürtaj Hakkında Bilgiler