web analytics

Şile Kürtaj

Şile Kürtaj

Şile Kürtaj, Kürtajın yapılabilmesi için önce birtakım şartlar bulunmaktadır. Bu şartların oluşmasındaki temel sebeplerden biri ülkemizde bu operasyonların sağlıklı ve olumsuz sonuçlara yol açmaması için yasalar ve tasarılar çıkarılmıştır. Kürtaj işlemi ana rahminin içerisinde salgılanan ve oluşan gebelik olayının cerrahi yöntemler kullanılarak sonlandırılması durumudur.

Şile Kürtaj Fiyatları

Bireylerin istemediği ya da beklemediği gebelik herhangi bir sebepten dolayı oluşma durumu olabilmektedir. Kliniğimiz Şile bölgesinde yaptığı çalışmalar ve titiz bir şekilde verdiği hizmetlerden ötürü bulunduğu her bölgede her zaman hastalarına fiziksel ve ruhsal anlamda destek olmaktadır. kürtaj klinikleri arasında bu sebeple en çok tercih edilen kliniklerden biridir.

Bu sebeple gebelik işlemlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını ya da kürtaj işlemlerinin yapılması için kliniğimize başvurabilir, gerekli olan tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kürtaj Fiyatları Hakkında Bilgi

Şile bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bölgede en çok tercih edilen kürtaj kliniklerinden biri haline geldik. Kürtaj fiyatları ile alakalı olarak hükümetin tasarlamış olduğu yasalar gereği ile internet üzerinden herhangi bir fiyat bilgisi tarafımızca verilememektedir.

Şile kürtaj kliniği olarak yasaların gerekliliklerinden ötürü gebeliğin maksimum 10. Haftasında olunması gerekmektedir. 10. Haftadan önce yapılan kürtajlar sağlık açısından bireyleri olumlu etkilemektedir. Türkiye Cumhuriyeti anayasa maddelerine göre 10. Haftadan sonra kürtaj yaptırmak yasaktır.

Kürtaj bebeğin anne adayının hayatını tehlikeye atıp atmadığını öğrenebilmek için kliniğimize başvurup bu rahatsızlıklar ve riskler kontrol altına alınır.

Kürtaj Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Kürtaj işleminin hedefi bireylerin istemediği gebelikleri sonlandırmak için yaptığı cerrahi müdahalelerdir. Ancak bu durumdan ziyade kadın hastalarda rahim bölgesinin temizlenmesi içinde kürtaj işlemi uygulanır. Kliniğimizde yapılan kürtaj işlemleri tarafımızca arşivlenmektedir.

Fakat Şile kürtaj kliniği olarak bu bilgiler bizim tarafımızdan gizlilik şartlarına uygun bir yöntem ile korunarak 3. Kişiler ile paylaşılmaz. Kürtaj operasyonları, kliniklerimizde bulunan steril ortamlarda yapılır. Lakin bu durum haricinde Şile yakınlarında bireylerin istedikleri hastanelerde bu operasyonları başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Kürtaj yapıldıktan 15 hafta sonrasına kadar cinsel ilişki kesinlikle yapılmamalıdır. Bunun temel sebebi ise vücut içerisindeki cinsel organların enfeksiyon kapma riskinin yüksek olmasından kaynaklanır.

Kürtaj Hakkında Bilgiler