web analytics

Şişli Kürtaj

Şişli Kürtaj

Şişli Kürtaj, Her gebelik birey için risk barındırmadan gerçekleşen bir unsur sayılmamaktadır. Bazı durumlarda gebelik yaşan kadın sosyal veya sağlık alanında zorlanmakta ve gebeliğe son verme kararı almaktadır. Bu karar kadın için kolaylıkla verilen bir karar olmaktan ziyade psikolojik olarak sancılı bir süreç sonrasında verilen hassas bir karar olmaktadır.

Şişli Kürtaj Fiyatları

İstenmeyen gebeliğe kürtaj yoluyla son vermek isteyen bireyin kararına aile, yakın çevre, partner ve hekim saygı duyması gerekmektedir. Şişli Kürtaj olarak verilen önemli kararını yargıdan uzak bir şekilde saygı duyarak gizlilik ortamında gerçekleştirilmekteyiz.

Hekim ve hasta gizliliği açısından problem oluşturmayan dikkate uygun hizmet sunmaktayız. Kürtaj için dikkat edilmesi gereken sağlık değerleri dışında gizlilik ilkesini baz alan bir klinik olmaktayız.

Kürtaj Ağrılı Ve Riskli Bir İşlem Midir?

İstenmeyen gebeliklere son vermek için tercih edilen kürtaj işlemi uygun ortamda gerçekleştirildiğinde birey açısından risk taşımayan bir işlem olmaktadır. Risk durumu düşük olsa da her acil kurumunun veya hekimin gerçekleştirebileceği bir operasyon değildir. Kürtaj için tercih edilmesi gereken hekimin alanında uzman bireyler arasında yer alması risk bazını büyük ölçüde düşüren en önemli etkendir.

Şişli Kürtaj olarak bünyemizde hizmet veren kadro alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Başarılı operasyonlar ile bilinen uzman kadromuz hekim kaynaklı oluşabilen risk faktörünü ortadan kaldırmaktadır. Bünyemizde gerçekleştirilen kürtaj operasyonlarında, ortama bağlı hijyenik açıdan oluşabilecek riskler yaşanmamaktadır.

Hijyen açısından birey sağlığını riske atmayan kaliteli bir klinik olmaktayız. Kürtaj sonrası enfeksiyon riskinin, işlemin yapıldığı ortama bağlı olarak gerçekleşme ihtimali kliniğimizde yaşanmamaktadır.

Sağladığımız kürtaj işleminde hijyenik ortamda yapılan operasyonlar ile Şişli Kürtaj olarak kurum kaynaklı olumsuzluk yaşama ihtimalini sıfıra indirmenin yanı sıra profesyonel kadromuz ile başarılı operasyonlar sunmaktayız.

Güvenilir bir kurum olarak bir çok müşterimizin takdirini kazanmış bulunmaktayız. Kürtaj gibi hassas bir konuda hassas operasyonlar gerçekleştirmekteyiz. Kurumumuzda gerçekleşen operasyonlarda ağrı sorunu yaşatmadan kısa sürede işlem gerçekleştirmeyiz.

Operasyon geçiren bireyi rahatsız edecek rahimde parça unutulması gibi sancılı süreç yaşatan hatalar kurumumuzda yaşanmamaktadır. Operasyon sonrası sağlıklı ve kaliteli sosyal yaşantı garanti etmekteyiz.

Kürtaj Hakkında Bilgiler